Okna dachowe 78x118 i 78x140 cm Velux Oferta dotyczyOkna dachowe 78x118 i 78x140 cm Velux Oferta dotyczy drewnianych okien dachowych Standard Plus GLL 1061 lub GLL 1061B wraz z oknem kolankowym VFE 3066. Rabaty skalkulowane są od sumy cen detalicznych brutto producenta na dany zestaw produktów. Zestaw VELUX kombi z dwoma oknami dachowymi z linii Standard Plus drewnianymi lub drewniano-poliuretanowymi (typy GLL 1061, GLL 1061B, GLU 0061, GLU 0061B) umiejscowionymi obok siebie wraz z kołnierzem uszczelniającym EKZ i EKW (do pokryć profilowanych) lub EKJ (do montażu obniżonego w dachówkach profilowanych), dostępne są z rabatem 400 zł. Bez względu na to, na jakie rozwiązanie się zdecydujemy, warto mieć na uwadze zasady prawidłowego montażu. Niektórym użytkownikom może nie odpowiadać to, że okno nie ma klamki umieszczonej na dole - będzie to szczególnie niewygodne dla niskich osób. Inną propozycją tego producenta w klasie Standard jest okno o symbolu FTS-V U2 w cenie od 947,10 zł. Do tego montaż w cenie około 150 zł. Teraz użytkownicy mogą zakupić dwa okna dachowe VELUX wraz z kołnierzem do montażu kombi w obniżonej o 400 zł cenie lub okno dachowe w komplecie z oknem kolankowym o 600 zł taniej.

Uszczelki: 1 - przylgowa, 2 - boczna, [P]

Sprawdź gwarancje na swoje okno VELUX

Okna drewniane

Kołnierz termoizolacyjny IFC w standardowym wyposażeniu okna dachowego RoofART PREMIUM THERMO

Montaż w dachu o nachyleniu 15-55°

11/14, 114 okno dachowe łazienkowe cm x 140 cm

Profile PVC barwione w masie wg RAL 8001 z okleiną w złotym dębie,

Jak przebiega szczelny montaż okien w technologii Soudal Window System

Poczucie przestrzeni, panoramiczny widok i komfortowe miejsce do życia - to korzyści wynikające z montażu okien dachowych w zestawach, czyli kilku okien dachowych obok siebie. Najczęściej spotykanym zestawem okiennym są dwa okna zamontowane obok siebie. Jednocześnie zapewniają one bardzo dobre źródło światła w pokoju, w którym zostały one zamontowane. Zadbaj o dostęp światła. Takie rozwiązanie zapewnia też łatwy dostęp do rolety. Z racji specyfiki modelu, dostęp do niego może być ograniczony, dlatego warto zastanowić się, czy wystarczą Ci okna, których głównym zadaniem będzie zapewnienie pomieszczeniu dostatecznej ilości światła. Pozostawienie tych przestrzeni bez dopływu światła słonecznego znacznie ogranicza możliwość ich wykorzystania jako przestrzeni użytkowej. Zadaszenia poliestrowe w systemie CINTRALUX - o dużej rozpiętości i nieograniczonej długości.Panele z poliwęglanu komorowego sprawdzają się jako wiaty samochodowe, ochrona ogrodów zimowych, wejść do budynków, estetyczne zadaszenie tarasu lub werandy. Znajduje się tutaj ochrona przeciwsłoneczna, a także 3 punkty ryglowania. Jednocześnie bardzo ważna jest dla niej troska o zdrowie i bezpieczeństwo klientów oraz ochrona środowiska.

Właściwy wybór okien wynika zwykle z funkcji pomieszczeń oraz wysokości montażu okien w dachu. Okazuje się bowiem, że mają one bardzo duży wpływ na energooszczędność budynku, doświetlenie pomieszczeń światłem dziennym, a także na właściwą wentylację poddasza. Bardzo ważnym jest także ograniczenie wszelakich nieszczelności, które mogą się zaleźć na połączeniach folii, mieszczącej się wokół ramy okiennej oraz tej, która została umieszczona pod skosami. Siłowniki do świetlików Lumiterm udostępnia siłowniki ręczne, elektryczne oraz pneumatyczne. Systemy sterowania wyposażone w siłowniki mogą współpracować z czujnikami deszczu i wiatru. Okno zamyka się automatycznie po 15 minutach, a jeśli zacznie padać, czujnik deszczu spowoduje szybsze zamknięcie okna. Jeżeli chodzi o otwierane okna do dachów płaskich, w ofercie naszego sklepu znajdziesz produkty ze specjalnie przeznaczonym do tego celu drążkiem, a także otwierane zdalnie za pomocą pilota i zamykające się automatycznie w przypadku deszczu. Dostępne w wersji uchylnej w technologii drewnianej, okno kolankowe VELUX VFE, a także w wersji uchylno-rozwieranej na bok: VELUX VFA/VFB oraz nieotwieranej w technologii drewniano-poliuretanowej - okno VELUX VIU.

Top