Będziesz mógł nam później podziękować –Będziesz mógł nam później podziękować – 6 powodów, aby przestać myśleć o imporcie samochodów z USA

Sprowadzanie samochodów z USA Jeśli importujesz samochód za pomocą firmy spedycyjnej, firma transportowa powinna zorganizować deklarację celną i opłatę. W przypadku transportu pojazdów z USA do Australii możemy zarządzać transportem Twojego samochodu do najbliższego portu. Normalny samochód dla wielu wydziałów policji w całej Ameryce. Następnie, w 1961 roku, obiekty, które stanowiły możliwość luksusowej kabiny, stały się standardowym wyposażeniem. Moc była wyposażona w czterocylindrową głowicę L o pojemności 134,2 cala i mocy 63 koni import samochodów z usa mechanicznych z modeli pasażerskich Americanr z lat 1941-1942. Podróż pochłonęła cztery miesiące. Pewnej nocy flota jeepów wyjechała po cichu z brytyjskiej siedziby i zniknęła na pustyni. Dzięki temu nalotowi Jeep pokonał zdolność Niemców do prowadzenia wojny czołgowej na pustyni. Bohaterowie Jeepa zostali pouczeni w wielu różnych opowieściach, zarówno podczas wojny, jak i po niej, o misjach wielkich i małych, o otrzymanych bitwach i uratowanych życiach. Ponieważ Willys był najniższym oferentem z najlepszymi zdolnościami produkcyjnymi, zdobył główny kontrakt, a Ford wyznaczył drugiego dostawcę. To pełnowymiarowe kombi było produkowane przez Chevroleta w dwóch okresach: najpierw od 1958 do 1961 i ponownie od 1969 do 1972. Był to podstawowy model kombi dostarczany przez firmę podczas każdego cyklu produkcyjnego.

Import samochodów z USA Z powodu braku obiektów Bantam został szybko wycofany z produkcji. Ostatecznie armia uznała, że ​​Willys Jeep jest najsolidniejszym i najbardziej niezawodnym, i wybrała go zamiast projektów Bantama i Forda w celu standaryzacji. W grudniu 1941 roku, na kilka dni przed japońskim atakiem na Pearl Harbor, Bantam Jeep numer 2675 zjechał z linii montażowej Butlera, ostatni samochód, jaki firma kiedykolwiek wyprodukowała. Oczywiście, figurował blisko w reklamie Willysa z czasów wojny, zazwyczaj z grafiką, która przedstawiała jeepa w poruszających bitwach. Jeep z czasów II wojny światowej mógł – i pojechał – wszędzie, jak pokazuje pluton na wojennym obrazie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na temat cywilnego potomka Jeepa, Jeepa CJ.S. Stwierdzono rodzaj reklam: „Jeep poprowadził odważnych mężczyzn do niezliczonych ekscytujących akcji na każdym płonącym froncie bitwy”. W końcu jego cywilny potomek, Jeep CJ, w czasie pokoju miał wiele przygód. I dlatego prawdopodobnie przez długi czas będziemy słyszeć „opowieści wojenne” Jeepa. Legendarne teraz wyczyny bojowe Jeepa skłoniły pisarza A. Wade'a Wellsa do schwytania niektórych z nich w książce z 1946 r., Hail to the Jeep.

Sprowadzanie samochodów z USA

Top